2018 жылдың 4 шілдесінде Теміртау тарихи-өлкетану музейінде астанамыздың 20 жылдығына арналған «Ғасырлардан жеткен қала- Астана» атты фотоочерк көрмесі ашылды.

Бұл көрме әдеттегідей көрме залында емес, музейдің қас бетіндегі үлкен терезелерде орын алды, былайша айтқанда көше форматында ұйымдастырылды.

Интеллектуалдық дамудың репетиторлық орталығының жазғы лагерінде дем алып жүрген балалар мен олардың ата-аналары көрменің алғашқы қонақтары болды. Олар альбомды парақтап, орта ғасырда пайда болған Бозоқ қалашығынан бастап бүгінгі заманауи кезеңге дейінгі суреттерді көре отырып, Астананың тарихымен танысты. Балалар ойын түрінде Астанада, ауысқан кезден бастап, бой көтерген мәдениет, спорт және сәулет нысандарын танып, оларды атап, бас қаламызды қаншалықты білетіндерін көрсетіп жатты.