2019 жылғы 28 маусымда Теміртау қалалық тарихи-өлкетану музейінде Евгений Бондарьдың «Қарағандыдағы түнгі серуен» атты жеке фотокөрмесі ашылды.

Өзінің алғашқы жеке фотокөрмесін автор біздің өңірдің астанасының 85 жылдық мерейтойына арнады. Өз шығармашылық жолын енді бастап келе жатқан фотосуретші соңғы екі жылдағы жұмысын жинады, оның 40-ы музейдің көрме залында ұсынылды. Астрофотосуретпен әуестеніу авторға ерекше шығармашылық туындылар жасауға мүмкіндік берді.

Көрмеде 40 фотосурет ұсынылды. Оған қаланың сәулет нысандарының суреттері, пейзаждық көріністер мен астрономиялық сюжеттер кірді. Көрменің ерекшелігі - барлық жұмыстар түнгі фотосуретке түсірумен жасалған.

Ашылу салтанатында Евгений қонақтар үшін экскурсия өткізіп,оларды жылдам түсіру режимінде жұмыс істеу тәсілдері мен техникалық дағдыларымен және ұсынылған фотосуреттерді жасау үшін ұзақ уақыт ұстамдылықтың қажеттілігімен таныстырды.

Көрменің ашылуын 50 адам көріп тамашалады.