Наурыздық шытырман

2020 жылдың 16 наурызынан бастап музей «Наурыздық шытырман» онлайн интернет жобасын іске қосады.

Бізде наурыз мерекелеріне жоспар көп болды,қуыршақтар қойылымы, Наурыздық квест, қызықты экскурсиялар. Өкінішке қарай, қазіргі жағдай барлығын өзгертті. Бірақ бұл қапа болуға себеп емес! Сіздер уақытша демалыста болып, үйде отырасыздар, ал сіздер зерікпеу үшін біз уақытымызды бөліп, сіздермен боламыз. Егер сіз музейден супер жүлде алуға дайын болсаңыз, онда біздің посттарымызды байқап отырыңыз.

Сонымен, біз бастаймыз! Наурыз айының соңына дейін біз ребус, шарада, анаграмма форматындағы жұмбақтар ұсынамыз.

Барлық сөздер қазақ халқының мәдениеті мен дәстүрлерімен және наурыз мейрамымен байланысты болады. Сіз жауаптарды кез- келген әлеуметтік желілерде жазыңыз. Кім бірінші болып және көптеп дұрыс жауап берсе – сол жеңімпаз атанады . Жеңімпаздың есімі Наурыз мейрамы аяқталғаннан кейін көрсетіледі және ол суперсыйлыққа ие болады. Сәттілік тілейміз!!!