2022 жылғы 26 желтоқсанда келушілер үшін «Музей порталы» жұмысын бастады. Музей -бұл уақыт аралығында саяхат жасауға болатын орын, бірақ жаңа жылдық мерекелер қарсаңында музей залдарында шындыққа жанаспайтын порталдар пайда болды.

Порталдан шығудың жаңа ерекше фотоаймақтары пайда болды, онда негізгі экспозицияларда сұранысқа ие емес жәдігерлерді қою мүмкіндігі пайда болды.

«Чунга-Чанга»  аралы атты аймақ суық қыста жер шарының әртүрлі континенттерінен жануарлар мен өсімдіктерді көруге, олармен жазғы суретке түсуге мүмкіндік береді.

«Демалу» аймағы туристер үшін нағыз жұмақ. Мұнда ХХ ғасырдағы туристердің қор заттары: шатыр, оттық, термос, лагерь жиынтықтары, орындықтар мен рюкзактар «жабайы» демалыс атмосферасына енгізеді.

«SUPER STAR» аймағы жарқын софиттер мен гирляндтардың атмосферасына енгізеді және өзіңізді нағыз жұлдыз сияқты сезінуге мүмкіндік береді.

«Керуен-сарай» орналасқан жерде шығыс мекемесінің бейнесін жасайтын 20-дан астам жәдігер ұсынылған.

«Инь-Ян» аймағы - қатып қалған қарлы орман, онда Теміртау музейінің қорынан ең үздік мүсіндер басты нысандарға айналды.

«4 маусым» аймағының орталығы - ХХ ғасырдың басындағы жәдігер болды, ол төрт мезгілді көрсетеді.

«Бақсыға бару» аймағы - бұл түс қорушыны жасауғаа болатын қасиетті аймақ – зұлымдық пен ауруларға қарсы тұмар.

Барлығыңызды күтеміз!