2019 жылдың 24 сәуірінде Теміртау қалалық тарихи-өлкетану музейінде ақын Т. Ю. Дубовскаяның "Доптар, классиктер, секірмелер" атты мерейтойлық кеші өтті.

Іс-шара сұхбат алу форматында өтті. Татьяна Дубовская өзін поэтикалық арнаға бағыттаған аян беретін түс көргені туралы айтты. Қонақтар ақынның әдеби шеңберде берілген құпия есімі туралы білді. Сондай-ақ, балалар өлеңдерінің жазуылу мәнерінің құпиясымен танысты.

Экспозицияда ұсынылған музей жәдігерлері ақынның өлеңдерін жандандырды, Т. Дубовскаяның өмірбаяны, әдеби шығармашылығы мен жетістіктері туралы баяндады.

Мерейтой кешінде "Магнит" әдеби бірлестігінің теміртаулық ақындары қатысты, олар Т. Дубовскаяның өлеңдерін оқыды, ал "Надежда" тобы, әншілер Александр Шматенко мен Дана Хасенова оның өлеңдеріне жазылған әндерді айтты.

101404, Қарағанды ​​облысы
Теміртау қ. Металлугтер даңғ. 28/4