bpolk

«Мәңгілік полк. Теміртау» жобасы Ұлы Отан соғысы жылдарында фашизмді жеңген ата-бабаларымыздың есімдерін жаңғыртуға және сақтауға бағытталған.

Еске алу электронды кітабында Самарқанд кентінің Ұлы Отан соғысы майданында қаза тапқан және хабар-ошарсыз кеткен тұрғындарының есімдері көрсетілген.

Ұлы Жеңістен кейін ондаған жылдар өтседе қаза тапқан жауынгерлердің тізімі толықтырылуда.

Музей Теміртау қаласынан Ұлы Отан соғысына қатысқандардың – біздің жерлестеріміздің және бейбіт уақытта қала құрылысына қатысқан адамдардың жалпы базасын құру бойынша белсенді жұмыс жүргізуде.

Қаламыздың әрбір тұрғыны музейге майдангер туралы деректер тапсырып, өз отбасынан шыққан жауынгердің есімін мәңгілікке сақтап қалуға үлесін қоса алады.

Список участников ВОВ

Добавить участника