2023 жылғы 25 тамызда Теміртау тарихи-өлкетану музейінде 50 жылдық мерейтой аясында «Таңдаулы» атты қор көрмесінің ашылуы өтті.

Бүгінде Теміртау қалалық тарихи-өлкетану музейінің көркемөнер қорында әр түрлі техника мен жанрдағы түрлі авторлардың қолынан шыққан 520-дан астам картиналар бар.

«Таңдаулы» көрмесі – қарағандылық және теміртаулық суретшілердің үздік қор туындыларының көрмесі болды.

Көрмеде Подлесных М., Циглер И., Щеголихин С., Проценко В., Болюх А., Қ. Асқаров, Грицай В., Герасимова Н., Литвинов А., Бабий С., Растопчин Н., Темиргалиев Е., Қалқабаев М., Коломенская Г., Донскова И., Марденова А., Малецкая Е., Растопчин Н., Ордашева М., Раковский Н., Пономарева И., Антонов В., Макеева М., Коломенская Г., Павлова О. есімді суретшілердің шығармашылығы ұсынылды.

Көрменің ашылуына қала тұрғындары мен қонақтары, БАҚ өкілдері қатысты.